logowanie
poniedziałek, 21 sierpień 2017 r.
 
Michael Jackson biography, photo, video
 Szukaj
Michael Jackson biography, photo, video
Michael Jackson biography, photo, video
 
O Wydawcy

Fundacja „Centrum Europy” jest niezależną organizacją pozarządową typu non-profit. Powstała w 2003 roku z inicjatywy absolwentów Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym obszarem działalności Fundacji jest stwarzanie nowych możliwości kształcenia i doskonalenia zawodowego młodych ludzi.

Fundacja prowadzi m.in. kursy i szkolenia językowe, udziela pomocy w nawiązywaniu i rozwijaniu współpracy międzynarodowej między organizacjami młodzieżowymi, prowadzi działalność informacyjną dotyczącą możliwości pozyskiwania funduszy na rozwój działalności. Ostatnio wydała m.in. informator dla organizacji młodzieżowych „Visegrad for Youth.”

Od 2005, w ramach specjalnego programu tematycznego o nazwie „Projekt: Warszawa!”, podejmujemy i wspieramy nowatorskie inicjatywy związane z kształtowaniem pozytywnego wizerunku Warszawy w oczach jej mieszkańców i przyjezdnych.

Współpracujemy z wieloma środowiskami, w tym z organizacjami pozarządowymi, varsavianistami, młodymi twórcami, instytucjami publicznymi. Dotychczas, w ramach działań podjętych pod szyldem „Projekt: Warszawa!”, zorganizowane zostały następujące wydarzenia:

Widzi Mi Się Pałac – 50 prac na 50 urodziny Pałacu Kultury i Nauki

  • Wystawa kompozycji fotograficznych autorstwa Karoliny Breguły w Galerii Jubileuszowej PKiN, (8 grudnia 2005 - 15 stycznia 2006);
  • Wydanie i kolportaż specjalnych pocztówek z wybranymi wzorami prac;
  • Wystawa prac w Galerii „Traffic Club” w Warszawie (marzec 2006)
  • Wystawa plenerowa w Budapeszcie w ramach „My City Warsaw” (wrzesień 2006)
  • Wystawa plenerowa w Uppsali w ramach obchodów dni polskich w Szwecji (październik 2006)

poprzednia  { 1 | 2następna
Babaryba
Michael Jackson biography, photo, video