logowanie
poniedziałek, 21 sierpień 2017 r.
   Szukaj
VII Jarmark Floriański
niedziela, 13 maja 2012
Park Praski

Już niedługo na Pradze-Północ znów zagoszczą barwne stoiska oferujące produkty regionalne i wyroby pracowni artystycznych z całej Polski. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i znakomitych artystów, którzy zaproszą warszawiaków do wspólnej zabawy.
Siódma edycja „Jarmarku Floriańskiego”  to nie tylko okazja do skosztowania regionalnych przysmaków, uzupełnienia domowej spiżarni o lokalne wyroby czy sprawienia sobie niepowtarzalnego prezentu. To przede wszystkim zapowiedź znakomitej zabawy – dla wszystkich.
Nowością tegorocznego Jarmarku, który przeniósł się z ulicy Floriańskiej do przestronnego Parku Praskiego, będą liczne atrakcje dla dzieci. Dla dorosłych oprócz zakupów przygotowano sporą dawkę porywającej muzyki, znakomitych tekstów kabaretowych, a także popisy piłkarskie i pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Edyty Jaroszewicz i Juliana Elizari Romeo.
Zgodnie z tradycją podczas uroczystości zostaną wręczone Floriany
– honorowe nagrody Zarządu Dzielnicy Praga-Północ za szczególne osiągnięcia i wkład w promowanie Pragi. Będzie też możliwość spaceru po nieznanych zakątkach Naszej Dzielnicy pod opieką rutynowanych przewodników.
Babaryba